Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Samolotem na narty do Austrii przez Monachium

Samolotem na narty do Austrii przez Monachium


Monachium to trzecie pod względem wielkości miasto Niemiec słynie głównie z piwnego święta Oktoberfest, ale także z ulicznych kafejek i skórzanych bawarskich spodenek. Czy wiecie jednak, że Monachium to świetny punkt dostępowy dla sympatyków skifunu, którzy planują zimowy wypoczynek w Austrii lub w Niemczech i nie chcą jechać samochodem 1000 km w jedną stronę?

Co możemy zaproponować?
Do wyboru w odległości 250 km jest kilkadziesiąt większych i mniejszych stacji narciarskich, do których zorganizujemy transfer, nocleg, karnety narciarskie, szkolenie narciarskie i wynajmiemy sprzęt zimowy.
Oczywiście mamy w ofercie także transfer bagażu, prawie bez ograniczeń drogą lądową, wystarczy przygotować 3 dni wcześniej bagaż, i nie stresować się limitami bagażu na lotnisku i tłuc się z bagażami na lotnisko. Wystarczy zamówić nasz transfer bagażu i cieszyć się wakacjami. Limit bagażu na osobę wynosi 40 kg, więc możesz wziąć, nie tylko kompletny sprzęt zimowy, ale także drugą parę nart lub dodatkowy snowboard, swoje ulubione książki, gry komputerowe i oczywiście Playstation 4, to wszystko na pewno zmieści się w naszej bagażówce, która na miejsce Twojego wypoczynku zawiezie Twój ekwipunek.

Do wyboru Macie, tak jak myślę, kilkadziesiąt stacji narciarskich, które będziemy tutaj mogli wymienić i Wam zaproponować: zakwaterowanie w Austrii i jazdę w najbardziej znanych europejskich kurortach narciarskich:

Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental
Kitzbuehel
Zillertal

w Niemczech:
Garmisch z Zugspitze

Wszystkie te ośrodki narciarskie położone są w odległości maksimum dwóch - trzech godzin jazdy samochodem od portu lotniczego w Monachium

Dostaniecie się tam bezpośrednio samolotami Lufthansy, LOTU i innych linii lotniczych, które kursują trzy razy dziennie z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Poznania. 


Więcej informacji na temat dojazdu w Alpy poprzez lotnisko w Monachium znajdziecie tutaj >>>www.transferbergamo.com

Szukaj ofert

Od kiedy:
Do kiedy:

Stacje narciarskie

Austria

Francja

Gruzja

Polska

Słowacja

Słowenia

Szwajcaria

Włochy

Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas informacje - dopisz się do listy:   Twój adres e-mail:
Dopisz mój adres do newslettera
Usuń mój adres z newslettera
loading